Otocv Ekspertiz Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Otocv Ekspertiz Hizmetlerimiz
Otocv Ekspertiz Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Boya Kaborta Testi

Boya Kaborta Testi

Satın alacağınız aracın dış görünüşü sizi yanıltmasın. Özellikle ikinci el araç alırken, araçların geçmişte yapmış olduğu kazalar ve bazı önemli detayları muhakkak incelenmelidir.

Dyno Motor Performans Testi

Dyno Motor Performans Testi

Bilgisayar destekli dyno test cihazı üzerinden motor performansına bakılmasına, motorda üretilen gücün aracın tekerleklerine ne kadarının aktarıldığının anlaşılmasını sağlamaktadır.

Mekanik Alt Takım Testi

Mekanik Alt Takım Testi

Araç lifte kaldırılarak alt kısmı görsel olarak incelenir. Aracın alt kısmından bir darbeye maruz kalıp kalmadığı, ön takımında bir problem olup olmadığı en ince ayrıntıya kadar ince elenip sık dokunarak kontrol edilir.

Motor Şanzıman Mekanik Testi

Motor Şanzıman Mekanik Testi

Satın alacağınız aracın sadece kaza geçmişi değil alt sistemlerdeki paslanma, çürüme, çatlak gibi yıpranmaların net bir şekilde tespit edilmesini sağlayan önemli ekspertiz aşamalarındandır.

Fren  Süspansiyon  Yanal Kayma Testi

Fren Süspansiyon Yanal Kayma Testi

Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının olup olmadığını anlamak için yapılır.

Obd Elektrik Elektronik Testi

Obd Elektrik Elektronik Testi

Araçların beynine bağlı tüm elektrik ve elektronik donanımların bilgisayarlı arıza tespit cihazı yardımıyla test ve kontrol edilerek varsa arızalarının tespit edilmesi işlemidir.

Dış Kontrol Testi

Dış Kontrol Testi

Araçlarda dış ekspertiz kapsamına birçok işlem girmektedir. Bu işlemlere değinmeden önce, bu testleri yaptırmanın önemini ele almamızda yarar vardır.

İç Kontrol Testi

İç Kontrol Testi

Araçların iç bölümlerinde ekspertiz uygulamaları yapmak, araçların segmentlerine ve sahip oldukları donanımlara göre değişkenlik gösterir bu yüzden iç donanımlar en ince ayrıntısına kadar detaylıca incelenmelidir.

Airbag Testi

Airbag Testi

Airbaglari havayastıkları ve emniyet kemerleri çalışmayan bir aracın sürücüsü ve yolcusu kaza anında airbaglar ve emniyet kemerleri çalışmadığı için bu güvenlik unsurlarından faydalanamazlar.

Hasar Km ve Borç Sorgulama

Hasar Km ve Borç Sorgulama

İkinci el araç alacak olan kişilerin, araç geçmişi ile ilgili araştırma yapması gerekir. Aracın durumu, hasar sorgulaması, resmi kayıtlarda bulunan kmsi her zaman gerçeği yansıtmayabilir.

Vip Teslimat Hizmeti

Vip Teslimat Hizmeti

Bulduğunuz aracı bize bildirmeniz yeterli OtoCv Ekspertiz olarak sizn adınıza gidip gerekli ekspertiz kontrollerini yaparak alım satım işlemini gerçekleştirip aracı kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Filo Ekspertiz Hizmeti

Filo Ekspertiz Hizmeti

Filo Ekspertiz; bünyesinde birden fazla fazla araç bulunduran Rent A Car şirketleri, bankalar, holdingler, kurumsal şirketler gibi işletmelere sunulmakta olan bir hizmettir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın