Ekspertiz Neden Önemlidir.
Buradasınız: Anasayfa / Blog
14 Eylül 2021, Salı
Ekspertiz Neden Önemlidir.
Alacağınız araçta satıcınında bilmediği bir kusur olabilir.
Ekspertiz Neden Önemlidir.

Alacağınız araçta hatalar dışarıda onarılmış olabilir bu sebeple araçta herhangi bir kaza kaydı bulunmayabilir. Bu sebeple alacağınız aracı oto ekspertiz işlemine tabi etmek ve ekspertiz raporunu detaylı bir biçimde incelemek gerekiyor.

İkinci el araç alım satımında, araç kilometresini düşüren satıcılardan değişeni, boyayı saklayan satıcılara kadar pek çok kötü niyetle ticaret yapmaya çalışan insanla karşılaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz aracın kilometre tespitini eksiksiz olarak yapmak şu anki teknoloji ile pek mümkün olmasa da geçmiş bakım veya muayene kayıtları size aracın kilometresiyle ilgili fikir verebilmektedir. Özellikle OtoCv Oto Ekspertiz’de, işinde uzman personeller ve en son teknoloji cihazlarla yapılan ölçümler neticesinde aracı daha ayrıntılı inceleyerek size aracın kilometresiyle ilgili herhangi bir oynama olup olmadığı konusunda önemli tespitler yapabilir.

İkinci el otomobil piyasasında pek çok problemle karşılaşabilirsiniz burda önemli olan nokta nitelikli ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz firmayı tespit etmek. OtoCv Oto Ekspertiz, bu alanda ekspertiz piyasasında nitelikli, tarafsız ve güvenilir hizmetiyle daima müşterilerinin hizmetinde bulunuyor.

İkinci el otomobil piyasasının genişlediği Türkiye’de kullanılmış araç alırken yalnızca kaporta görünüşüne ve motora bakmanın yeterli olmadığını unutmamalıdır.

İkinci el otomobil alıcıları genel olarak beğendikleri aracı sanayiye, tanıdığı bir ustaya veya kendince bu işten anlayan bir dostuna göstermekle yetinebiliyor. Fakat bu biçimde araçta bulunan pek çok ayrıntı ve sorun gözden kaçırılmaktadır. Sonradan ortaya çıkacak bir hasar müşterinin zarara uğramasına neden olacağı için bu tür adımlar atılmamalıdır. 

OtoCv Oto Ekspertiz olarak biz, araç alırken evvela tramer, pert ve kaza kaydı olup olmadığının kontrol edilmesini ve daha sonra teknik oto testinin gerçekleştirilmesini öneriyoruz. Birçok araçta kaza ve hasar kaydı olmamasına rağmen araçların ağır hasara sahip olabileceğinin unutulmaması gerekiyor.

Etiketler
oto ekspertiz
ekspertiz
en yakın ekspertiz
en yakın oto ekspertiz
ekspertiz tavsiye
Araç ekspertiz fiyatları
Kurumsal oto ekspertiz firmaları
Otomobil ekspertiz
Ekspertiz firmaları
En iyi oto ekspertiz firmaları
En iyi ekspertiz
Oto ekspertiz rapor
araç raporu
otocv cv
en iyi ekspertiz raporu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın